25 Kasım 2022 14:17 Güncelleme : 25 Kasım 2022 14:17

Bu burçların sağı solu hiç belli olmuyor! İşte sürekli duyguları değişen burçlar

Bu burçların sağı solu hiç belli olmuyor! İşte sürekli duyguları değişen burçlar

Bu burçların ruh hali sürekli değiştiği için bir anı bir anına tutmuyor diyebiliriz. Karşı tarafa dört mevsimi yaşatan bu burçların sağı solu hiç belli olmadığı için onları anlamanız da bir hayli zor. Peki, sağı solu belli olmayan bu burçlar hangisi?

Çevremizde ya da ilişkilerimizde duyguları sürekli değişen kişilere denk gelmiş olabiliriz. Bu burçların da ruh hali sürekli değiştiği için onları anlamak oldukça zordur. Duyguları sürekli değişen bu burçlar karşı tarafa karşı davranışları da sürekli değişkenlik gösterir. Bir anı bir anına tutmayan bu burçların ruh hali oldukça dengesizdir. İşte duyguları sürekli değişen burçlar…

İkizler burcu

İkizler burçlarının duygu değişimi oldukça hızlı olduğu için onların davranışları ruh haline göre şekillenir. Onlar karşı tarafa bir anda dört mevsimi yaşatabilirler. Özellikle ikili ilişkilerinde sizlere bir an sevgi dolu yaklaşırken, bir anda soğuk davranmaya başlayabilirler. Onların duygu değişimlerine ayak uydurmak oldukça zor olurken, tartışmak da kaçınılmazdır. İkizler burçlarının duygu değişimlerini kabullenip ilişkinize devam edebilirsiniz ya da kendinizi sürekli bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz.

Yay burcu

Yay burçlarının ne zaman nasıl davranacağı belli olmadığı için duygularını ve davranışlarını anlamanız da oldukça zordur. Hiç tepki verilmeyecek bir olay karşısında büyük tepkiler verebilirler ya da tepki göstermeleri gereken olaylar karşısında da hiç tepki vermeyebilirler. Onlar davranışları ruh haline göre değişir ve karşı tarafın da sabrını zorlar diyebiliriz. Özellikle yeni tanıştığı kişilere karşı bazen çok sıcak davranır hatta bunu abartabilirler ya da adeta buz gibi olup, karşı tarafla hiç muhatap olmayabilirler.

Balık burcu

Balık burçlarının davranışları da duygularına göre şekillenir. Özelikle duygusal olarak oldukça hassas olan balık burçlarının bir anı bir anına tutmaz. Çevresiyle sık sık bu davranışlarından dolayı tartışma içinde olan balık burçları, karşı tarafın sınırlarını zorlayabilirler. Bir an baktığınızda neşeli olan balıklar, bir dakika sonra dertli dertli oturabilirler. Onlar duygu değişimlerine ayak uydurmak yerine olduğu gibi kabullenirseniz, tartışmalardan da uzak kalabilirsiniz.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat