Kırmızı Odadan Bir Bomba Daha! Camdaki Kız Feride Geliyor! Masumlar Apartmanından Sonra Bu da Oldu!

29 Ekim 2021 23:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:08

Kırmızı Oda dizisine bir şok transfer daha! Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Gülben'in diziye katılmasından sonra Camdaki Kız dizisi oyuncularından Feride karakterinin de Kırmızı Oda dizisine katılması bekleniyor. İşte tüm detaylar haberimizde!

Kırmızı Odadan Bir Bomba Daha! Camdaki Kız Feride Geliyor! Masumlar Apartmanından Sonra Bu da Oldu!

TV8 kanalında yayınlanan ve 2. sezonuna büyük heyecan ve merakla kaldığı yerden devam eden Kırmızı Oda, herkes tarafından çok konuşuluyor. Özellikle gelen oyuncuların, oyunculuk performansları herkesi derinden etkiliyor. Gülseren Budayıcıoğlu romanlarının uyarlanarak ekranlara sunulan ve dramı sonuna kadar izleyiciye işleyen dizi Kırmızı Oda reytingleri elinde tutmaya devam ediyor. Her cuma yayınlanan dizi de Doktor Manolya ile görüşmeye gelen danışanların hikayeleri anlatılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinden katılan Gülben bu bölümde izlenme rekorları kırdı. Seyircinin isteği üzerine birleşen iki dizi herkes tarafından dikkatle takip ediliyor. Kırmızı Oda herkesi şok edecek bir gelişme daha paylaştı. Camdaki Kız dizisinde yer alan Nalan'ın, annesi Feride Hanım da yoğun istek üzerine 3 bölüm boyunca diziye katılacak. 

Masumlar Apartmanı Dizisinden Gülben Geldi! 

En son Masumlar Apartmanı dizisinden Gülben'in gelmesi ile çok konuşulan dizi büyük merak ile beklenmişti. Fakat Gülben'in doktorla görüşmemesi izleyicileri kırmıştı. Yayınlanan yeni bölüm ile sonunda doktor ile buluşan Gülben hikayesini anlatmak üzere Doktor Manolya Hanım'a başvurdu. Masumlar Apartmanı dizisi ile bir nevi Kırmızı Oda dizisi ile birleşmiş seyircilerin istediği olmuştu. Fakat bunun üzerine bir bomba daha patladı. Başka diziden bir oyuncunun Kırmızı Odaya konuk olacağı öğrenildi. 

Camdaki Kız Dizisinden Transfer!

Burcu Biricik, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı gibi birçok ünlü ismin bulunduğu dizi dev kadrosu ile çok beğenildi. Her bölümü heyecanda bırakırken izleyenlere bir müjde verildi. Dizide Burcu Biricik yani Nalan'ın annesi olan Feride, dizide Nalan'a bekaret korsesi giydirmesi ile olay olmuştu. Psikolojik sorunları olan ve ailesini kötü şekilde etkileyen Feride sonunda seyircilerin yoğun isteği üzerine Kırmızı Odaya tedaviye gidecek. Sosyal medyadan yayılan bu haber herkesi merak içinde bırakırken, Feride'nin diziye katılacağı bölüm merak için bekleniyor. Bu olay sosyal medyada tüm kötü karakterleri Kırmızı Odaya yollayalım, Doktor Hanım hepsini tedavi etsin gibi  esprili yorumlara neden oldu. Feride'nin ne zaman geleceği ise yapılacak olan resmi açıklamadan sonra kesinlik kazanacak. Tüm izleyiciler Feride'yi kırmızı odanın koltuğunda görmeyi sabırsızlıkla bekliyor. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat