Herkesin Gözü Bayram Edecek! Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün Yargı Dizisine Hazırlanıyor! Ceylin'e Resmen Rakip Çıktı!

2 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:28

Daha önce Sefirin Kızı, Kara Para Aşk gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün uzun süre sonra ekranlara dönmek için hazırlanıyor. Büyüküstün'ün hayranlarını heyecanlandıran bu haber merakla beklenirken yeni proje açıklaması sonunda ortaya çıktı. Bakın güzel oyuncu hangi dizide yer alacak!

Herkesin Gözü Bayram Edecek! Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün Yargı Dizisine Hazırlanıyor! Ceylin'e Resmen Rakip Çıktı!

Son zamanlarda en çok konuşulan diziler arasına giren Yargı, kısa sürede başarısı ile herkesi şaşkına uğrattı. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in olduğu polisiye, gerilim, dram türünde dizi her bölümünü merakla izletmekte. Yargı dizisinin güzelliği ve oyunculuk performansı ile beğenilen Pınar Deniz'den sonra diziye bir ünlü oyuncunun katılmasına kararı alındı. Tüm güzel ve başarılı oyuncuları toplayan dizi, Tuba Büyüküstün'ü de kadroya dahil ettiği söylenmekte.

Aşk bunlardan sadece bazılarıdır. Türk hayranları dışında başka ülkelerden de sevenleri olan Tuba Büyüküstün başarılı oyunculuğu ile ödül sahibi de olmuştur. 

Yargı Dizisine Mi Katılıyor?

Kanal D ekranlarının favori dizisi Yargı, her bölümde ne olacak merakı uyandıran bir dizidir. Her bölümü ile sosyal medyada olay olan Yargı bazı ünlü isimlerinde hayran kaldığı yapımlar arasındadır. Yargı dizisine katılacak yeni bir kişi olduğu haberi dizi sevenleri merak içinde bıraktı. Uzun zamandır yeni bir dizide yer almayan Tuba Büyüküstün'ün Yargı dizisinden teklif aldığı öne sürüldü. Oyunculuğu ile diziyi öne taşıyacağı düşünülen Tuba Büyüküstün, teklifi kabul etmesi halinde sevenleriyle buluşacak. 

Tuba Büyüküstün Hangi Rolde Olacak?

Güzel oyuncunun hangi rolde olacağı konusunda henüz ser verilip sır verilmiyor. Bu durumun açıklanmaması Tuba Büyüküstün'ün sürpriz bir rolde olacağı düşüncesini uyandırmakta. Bomba gibi giriş yapacak olan oyuncu şimdiden takipçilerinden tebrik mesajlarını almaya başladı. 


 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat