Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İptal Oldu Levent Ülgen Ortada Kaldı! Çok Geçmeden Kendine Yeni Bir Çıkış Kapısı Buldu

20 Aralık 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Atv ekranlarının severek takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları mağdur etti! Levent Ülgen resmen ortada kaldı. Neyse ki kendine bir çıkış dizisi buldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İptal Oldu Levent Ülgen Ortada Kaldı! Çok Geçmeden Kendine Yeni Bir Çıkış Kapısı Buldu

Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu iptal ederek, Levent Ülgen ve 11 oyuncuyu ortada bıraktı. Levent Ülgen ise çok geçmeden çıkış yolunu buldu!

Atv ekranlarında 6 sezondur izleyici ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 7. Sezonu iptal olunca her şey değişti. 200. Bölümü çekilen dizide yapımcı ile yayıncı arasında büyük bir kriz çıktı. Çıkan kriz nedeni ile dizisinin 7. Sezonu çekilme kararı iptal edildi.

Yapımcı ve yayıncı arasında yaşanan kriz oyunculara da yansıdı. Dizi setindeki oyuncular bir anda dizinin iptal edilmesi ile ortada kaldı.

Levent Ülgen ve 11 Oyuncu Mağduriyet İçerisinde!

Levent Ülgen ve 11 oyuncu dizinin yeni sezon çekimlerinin iptal olmasıyla beraber büyük bir mağduriyet yaşadı. Çekilecek olan 7. Sezonda yer alması beklenen Levent Ülgen ve 11 oyuncu; yapımcı ile yayıncının yaşadığı kriz nedeni ile büyük bir mağduriyet yaşadı.

Levent Ülgen Çıkmaz Yolu Buldu


Yaşadığı mağduriyet durumu nedeni ile Levent Ülgen, gelen yeni teklifleri hemen değerlendirmeye aldı.

Yeni proje ile seyirci karşısına çıkacak olan Levent Ülgen’in, Disney Plus kapsamında çekilmekte olan Kaçış adlı dizide yer alacağı iddia edilenler arasında. Bu önemli gelişmeyi ünlü gazeteci Birsen Altuntaş açıkladı.

Engin Akyürek hikayesinin senaryolaştırdığı Kaçış dizisinin başrolünde ise İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Gaziantep’te çekilen dizinin, yoğun bir çalışma temposu ile çalıştığı dile getiriliyor.

Kadroya Levent Ülgen’in de dahil olacağı açıklanınca izleyiciler ve takipçiler oldukça mutlu oldu. Ülgen’in de katılması ile beraber Kaçış dizisinde birbirinden usta oyuncuların yer aldığı dile getiriliyor. Söylentilere göre iddialı bir projenin yeni yıla damga vuracağı iddia ediliyor.

Dizinin ilk sezonu içerisinde toplamda 8 bölüm yer alacak. Dizi kadrosunda yer alan diğer oyuncular da şu şekilde; “Adem Yılmaz, Onur Bay, Aziz Çapkurt, Sezgin Uzun Bekiroğlu, Serkan Genç, Aras Aydın ve Leyla Tanlar…”

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış