Demet Özdemir Hüngür Hüngür Ağladı, Oğuzhan Koç Oralı Bile Olmadı! Bu Ayrılık Daha Çok Konuşulur

28 Aralık 2021 14:04 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:15

Erkenci Kuş dizisiyle ile tanınan oyuncu Demet Özdemir ile oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç’un ayrıldığı iddiaları magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Çiftin iddialar ile ilgili yakın çevresiyle konuştuğu öğrenilirken gözler Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in yapacağı açıklamaya çevrildi. Bu iddialar doğru mu? Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir herhangi bir açıklamada bulundu mu?

Demet Özdemir Hüngür Hüngür Ağladı, Oğuzhan Koç Oralı Bile Olmadı! Bu Ayrılık Daha Çok Konuşulur

2021’e Sayılı Günler Kala Başlamıştı


Magazin dünyasının en çok konuştuğu konuların başında oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile birçok insanın Erkenci Kuş dizisiyle tanıdığı Demet Özdemir çiftinin yaşadığı aşk konuşuluyordu. Bir yıldır birlikte olan çiftin ayrıldığı iddiaları ise ses getirdi. Ancak ne Oğuzhan Koç ne de Demet Özdemir henüz herhangi bir açıklama yapmadı. 


Çiftin aşk hikayesi, 2021’e sayılı günler kala başlamıştı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir hakkındaki ayırlık iddialarının doğrulanması halinde 2021’e sayılı günler kala başlayan aşk hikayesi 2022’ye sayılı günler kala sona ermiş olacak. 


Neler Yaşanmıştı?


2021 yılına İzmir Çeşme’de bir otelde giren çift, yeni yılın aşk bombasını patlatmıştı. Hem Demet Özdemir hem de Oğuzhan Koç, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurmuşlardı. Özdemir-Koç çiftinin son olarak Paris tatili çokça konuşulmuştu. Çiftin ayrılığa giden yolunun Paris dönüşü yaşanan bir tartışma ile gerçekleştiği de gelen iddialar arasında yer aldı.


İki Arkadaşın Arası Bozulmuştu


Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir çiftinin ilişkisi başlamadan önce devam eden Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin’in arasının da Oğuzhan Koç yüzünden bozulduğu öne sürülmüştü. Özdemir-Koç çiftinin ilişkilerini açıklamasının ardından Tanrısevsin, Özdemir’i sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Bu olayın üzerine Demet Özdemir de arkadaşını silmişti.


Ayrılık İddiaları ile Gündemdeydiler


Öte yandan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un sık sık ayrılık iddiaları ile gündemde olduğu ve zaman zaman tartışmalar yaşadıkları ve sürekli ayrılık kararından döndüğü de iddialar arasında yer alıyordu. Çiftin son yaşadıklarının ardından Demet Özdemir’in özellikle yakın çevresine “Bu kez bitti, bir daha dönüş yok” dediği öne sürüldü.
 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış