Müge Anlı Evleneceğini Duyurmuştu! Müge Anlı'nın Müstakbel Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu Bakın Kimmiş

21 Haziran 2022 11:10 Güncelleme : 21 Haziran 2022 11:10

Ekranların sevilen isimlerinden Müge Anlı evleneceğini açıkladı. Gündeme bomba gibi düşen bu haberlerden sonra kiminle evleneceği de merak konusu oldu. Canlı yayında açıklayan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu. Stüdyoda alkışlar ve sevinçle karşılanan bu haberden sonra herkes çok şaşırdı.

Müge Anlı Evleneceğini Duyurmuştu! Müge Anlı'nın Müstakbel Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu Bakın Kimmiş

Müge Anlı İle Tatlı Sert programıyla ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Müge Anlı, yıllardır işiyle gündeme gelirken bu sefer özel hayatıyla ilgili gündem oldu. Kendi programında evleneceğini duyuran Müge Anlı, herkesi oldukça şaşırttı. Evlilik haber karşısında stüdyoda alkışlar yükseldi. Müge Anlı programında kiminle evleneceğini de duyurdu. Müge Anlı’nın açıklamasına göre İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyor. İşte haberin önemli detayları…

Müge Anlı Evleneceğini Açıkladı Herkes Çok Şaşırdı

Müge Anlı, kendi programında evleneceğini duyurdu. Müge Anlı canlı yayında; hakkında yanlış haberlerin çıktığını ama önemsemediğini belirtti ardından bu haberini ilk ağızdan duymanızı istediğini ve evlenmeye karar verdiğini açıkladı. Evleneceği kişinin ismini de söyleyen Müge Anlı, “Müstakbel damanızın adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu” dedi. Stüdyoda oldukça sevinçle karşılanan bu haber gündemde kısa süre içinde yerini aldı. Canlı yayında Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun bir devlet memuru olduğunu ve bu mesleğe çok saygı duyduğunu da belirtti. Canlı yayında açıkladığı bu haberden sonra gündemde yerini alan Müge Anlı hakkında çok güzel yorumlar yapıldı.

Müge Anlı Evleneceğini Açıkladı Herkes Çok Şaşırdı

Evleneceği Kişinin Adını Açıkladı ve Devlet Memuru Dedi

Müge Anlı iş hayatıyla sık sık gündemde yerini alırken bu sefer de özel hayatıyla gündeme geldi. 48 yaşında evleneceğini duyuran Müge Anlı, kendi programında bunu açıkladı. Müge Anlı, açıklamasında evleneceği kişinin ismini de söyledi. Müge Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. 58 yaşında, Adana doğumlu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne 2021 yılında atandı. Canlı yayın programında evleneceğini açıklayan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında devlet memuru olduğunu ve bu mesleğe çok da saygı duyduğunu belirtti.

Evleneceği Kişinin Adını Açıkladı ve Devlet Memuru Dedi

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış