23 Eylül 2022 19:30 Güncelleme : 23 Eylül 2022 19:30

Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e kulak kılı benzetmesi! Oyunculuk öğrensin diyerek böyle rezil etti

Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e kulak kılı benzetmesi! Oyunculuk öğrensin diyerek böyle rezil etti

Türk sinemasının usta oyuncusu Serdar Gökhan, Burak Özçivit hakkında açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. “Kulağımın kılı kadar değeri yok” ifadelerini kullanan Serdar Gökhan, Burak Özçivit hakkında adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

Burak Özçivit, Azra Akın, Nurgül Yeşilçay, Tuba Ünsal, Serdar Gökhan, Gizem Lidya Denizci, Derda Yaşır Yenal ve Celal Al gibi ünlü isimlerin konuk olduğu Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te gerçekleşen festivale katıldılar. Türk sinemasının usta oyuncusu Serda Gökhan ile oyuncu Burak Özçivit arasındaki tartışma gündemde büyük ses getirdi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Usta oyuncu Serdar Gökhan’ın açıklamaları olay oldu

Özbekistan’da gerçekleşen Taşkent Film Festivali’ne katılan Türk sinemasının usta oyuncusu Serdar Gökhan, kendisiyle aynı sahneye çıkmadığını iddia eden Burak Özçivit ve Nurgül Yeşilçay’a ateş püskürdü. Özellikle bu konuda Burak Özçivit’in kulisten bağırdığını ve “Bizimle aynı sahneye çıkmak istemedi” ifadelerini kullanan Serdar Gökhan, Burak Özçivit hakkında adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına telefonlar bağlanan Serdar Gökhan, olay hakkında açıklamalarda bulundu. Usta oyuncu Serdar Gökhan; “12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. İki boş sandalyeye o iki arkadaşın oturması lazım. Kulisten duyduğum seslere kadar ‘Ben gelmem, ben çıkmam’ diye bağrışmalar duydum” ifadelerini kullandı. Burak Özçivit’e kızgınlığını dile getiren Serdar Gökhan; “Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok” ifadelerini kullandı.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış