Survivor Nisa Gelen Haberle Her Şeyi Bir Köşeye Attı Evinin Yolunu Tuttu! Ne Sevgilisi Ne Yarışma Bu Haberle Resmen Gözü Döndü!

13 Mayıs 2022 23:46 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 23:46

Acun Medya tarafından yıllardır ekranlara gelmekte olan Survivor yarışması, kıyasıya mücadelelerin yanı sıra yarışmacıların özel hayatlarıyla da sıklıkla gündeme geliyordu. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Ogeday ile çok konuşulan Nisa, şimdilerde feci bir haber aldı. Bu haber, Nisa'nın yarışmayı bırakmasına neden olacak gibi duruyor. İşte, Nisa'nın aldığı korkutucu habere dair merak edilen tüm detaylar.

Survivor Nisa Gelen Haberle Her Şeyi Bir Köşeye Attı Evinin Yolunu Tuttu! Ne Sevgilisi Ne Yarışma Bu Haberle Resmen Gözü Döndü!

Ekranların en başarılı yarışma programları arasında gösterilen Survivor, her geçen gün farklı gelişmelerle yayına gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı her hafta reyting rekorlarını alt üst eden yarışmada ünlü isimleri üzecek gelişmeler de yayınlanıyordu.
Survivor yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nisa Bölükbaşı, şimdilerde yarışmayı resmen unuttu. Acun Ilıcalı, yeni bölümde gelen haberleri Nisa’ya iletmek için hazırlanıyor. İşte, Survivor yarışmasının çok konuşulan isimlerinden olan Nisa Bölükbaşı’na gelen korkutucu haberin merak edilen tüm detayları.

Survivor Nisa Aldığı Kötü Haberle Adayı Terk Etmeye Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada çıkan iddialar, Survivor gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre Nisa Bölükbaşı’nın annesi, koronavirüs rahatsızlığına yakalandı. Hastalıktan dolayı yorgun düşen annenin apar topar hastaneye kaldırıldığı da aktarıldı. Bu haber, Survivor Nisa’ya Acun Ilıcalı tarafından birinci elden verildi. Kötü haberi alan Nisa, neye uğradığını şaşırarak üzüntüden resmen yıkıldı.

Annesinin koronavirüs rahatsızlığına yakalandığını öğrenen Nisa Bölükbaşı, bir anda yarışmayı bırakarak İstanbul’a geri dönmek istedi. Gözü ne sevgilisini ne de yarışmayı gören ünlü isim, şimdilerde Acun Medya’dan izin almaya hazırlanıyor. Hal böyle olunca milyonlarca televizyon sever, Acun Medya’nın bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor. 

Survivor Nisa Aldığı Kötü Haberle Adayı Terk Etmeye Hazırlanıyor!

Sosyal Medya Nisa’nın Aldığı Kötü Haberle Resmen Çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da en çok konuşulan yarışma programlarından biri olarak gösterilen Survivor, şimdilerde Nisa’nın aldığı kötü haberle gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Nisa Bölükbaşı’nın kişisel hesabını geçmiş olsun yorumlarıyla doldururken annesine mesaj yoluyla destek vermeye çalıştı. Şimdilerde İstanbul’a geri dönmesi beklenen Nisa, sosyal medyadaki hayranları tarafından da destekledi. Şimdilerde tüm Nisa hayranları, annesinin rahatsızlığına karşı ünlü yarışmacının nasıl hareket edeceğini merakla talip etmeye başladı. 

Sosyal Medya Nisa’nın Aldığı Kötü Haberle Resmen Çalkalandı!

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat